0 0.00 
0 0.00 

Sveikos mitybos patarimai ir sąrašas (II dalis)


						

   Maistas yra viena iš daugelio jūsų kasdienio gyvenimo galvosūkių. Tarp kelionės į darbą ir atgal, šeimos ar socialinių įsipareigojimų, atsakomybių ir daugelio kitų kasdienių veiksnių maistas gali būti paskutinis jūsų rūpesčių sąraše. Pirmas žingsnis siekiant sveikesnės mitybos – paversti maistą vienu iš savo prioritetų. Tai nereiškia, kad jūs turite praleisti valandas ruošdami maistą ar gamindami sudėtingus patiekalus, tačiau tam reikia šiek tiek apgalvoti ir įdėti pastangų, ypač jei jūsų gyvenimo būdas yra ypač užimtas. Pavyzdžiui, kartą ar du per savaitę apsilankę parduotuvėje padėsite užtikrinti, kad šaldytuve turėsite sveiką pasirinkimą. Savo ruožtu gerai aprūpinta virtuvė leidžia daug lengviau išsirinkti sveikus patiekalus ir užkandžius.

Food shopping
Apsipirkdami parduotuvėje, apsirūpinkite:

   Jei norite, galite daryti paprasčiau ir apsipirkdami galvoti apie tris kategorijas:

   Pavyzdžiui, pusryčiai gali būti špinatų ir kiaušinių plakinys su avokadu ir uogomis, pietūs – saldžiosios bulvės, įdarytos daržovėmis, pupelėmis ir susmulkinta vištiena, o vakarienė – lašišos filė arba keptas tofu su troškintais brokoliais ir rudaisiais ryžiais.

   Jei nesate įpratę gaminti maistą ar apsipirkti, sutelkite dėmesį į vieną valgį. Eidami į parduotuvę nusipirkite daugiau ingredientų, kurie būtų tinkami jūsų pusryčiams ir vakarienei.

Sveiko santykio su maistu kūrimas gali užtrukti

   Jei kol kas neturite gerų santykių su maistu, nesijauskite vieni. Daugelis žmonių turi netvarkingus valgymo įpročius arba valgymo sutrikimus. Norėdami sukurti sveiką santykį su maistu, turite turėti tinkamų įrankių.

    Santykio su maistu kūrimas gali užtrukti, tačiau tai būtina jūsų fizinei ir psichinei sveikatai.

Sveiki maisto produktai
Sveikos mitybos patarimai realiame pasaulyje

   Štai keletas realių patarimų, kaip pradėti sveikai maitintis:

   Šie patarimai gali padėti jums pereiti prie sveikesnės mitybos.

„Tokie patarimai, kaip maisto gaminimas namuose, apsipirkimas, valgymas daug augalinio maisto, sočių patiekalų ir užkandžių pasirinkimas ir nepatinkančių dalykų gerbimas gali padėti sukurti ir išlaikyti sveikos mitybos modelį.“

   Jei domitės sveika mityba, atlikę keletą nedidelių pakeitimų galite judėti teisinga linkme. Nors sveika mityba gali atrodyti kiek kitokia kiekvienam, subalansuota mityba paprastai apima daug maistinių medžiagų turinčio maisto, mažai perdirbto maisto ir susideda iš sočių patiekalų bei užkandžių. 

  0
  Jūsų Krepšelis
  Jūsų krepšelis tusčiasGrįžti į parduotuvę
   Calculate Shipping
   Naudoti nuolaidos kodą